Spotkanie Wisła Puławy kontra Stal Rzeszów zakończone wynikiem 3-1

Wisła Puławy kontra Stal Rzeszów, wynik 3-1. Dnia 2021-09-18 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy oraz Stal Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisła Puławy i Stal Rzeszów zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

 

Gole strzelali: A. Paluchowski 3' 1-0 P. Głowacki 58' 1-1 A. Paluchowski 79' 2-1 D. Banach 82' 3-1

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Wisła Puławy stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Stal Rzeszów podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków oraz Ruch Chorzów.

Liczni fani piłki nożnej z zapałem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Złożone z uzdolnionych napastników/obrońców futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak często zaserwowały kapitalnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się zażarte, nie często zdarza się, że widowiska męczą fana. Wielokrotnie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące pikanterii całemu widowisku. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania sportowe znanej ligi II Liga - East. Udział takich znanych zespołów jak Wisła Puławy i Stal Rzeszów w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion MOSiR.