Spotkanie Radunia Stężyca - Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Radunia Stężyca i Wisła Puławy wynik to 2-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-09-26 13:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się Radunia Stężyca i Wisła Puławy.

Gole strzelali: B. Kuzniarski 19' 1-0 W. Luczak 31' 2-0 C. Daniel 61' 2-1 K. Kondracki 81' 2-2

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 14'

Żółte kartki Wisła Puławy: E. Furtado 5' C. Daniel 45'

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia meczu to . Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radunia Stężyca stawi czoła Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów.

Bardzo często oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi II Liga - East. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak R. Stepien E. Furtado często zapewniają fantastycznym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Natrafiamy na wyjątkowe gole oraz asysty, nieczyste faule kończące się żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między piłkarzami są bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania męczą. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Radunia Stężyca i Wisła Puławy i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Gminny Stadion Sportowy.