Wisła Puławy kontra Znicz Pruszków, wynik spotkania - 1-1

Wisła Puławy kontra Znicz Pruszków zakończony wynikiem 1-1. W dniu 2021-10-09 12:45 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy oraz Znicz Pruszków.

Po pierwszej połowie meczu między Wisła Puławy a Znicz Pruszków wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: M. Gabrych 9' 0-1 Carlos Daniel 45' 1-1

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Znicz Pruszków: I. Lewczuk 45'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Hutnik Kraków. Kolejno natomiast Znicz Pruszków z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II.

Oddani fani śledzą pasjonujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak I. Lewczuk nierzadko zagwarantowały kapitalnym entuzjastom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Przyciągające uwagę walki między zawodnikami są zajadłe, nie często zdarza się, iż są to widowiska nużące. Trafiamy na bezwzględne faule, wspaniałe bramki oraz asysty dodające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi II Liga - East oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich drużyn jak Wisła Puławy i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion MOSiR.