Dnia 2021-10-23 13:00 odbył się mecz Wisła Puławy vs Śląsk Wrocław II - wynik 0-1

W dniu 2021-10-23 13:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Wisła Puławy a Śląsk Wrocław II.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisła Puławy i Śląsk Wrocław II zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Hyjek 90' 0-1

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Kuban 40' B. Bartosiak 73' L. Wiech 90'

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: K. Radkowski 19' J. Jezierski 53'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Główny sędzia spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Motor Lublin. Kolejno natomiast Śląsk Wrocław II zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Olimpia Elbląg.

Dzisiaj liczni kibice śledzą ciekawe starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak L. Kuban K. Radkowski raz za razem zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bardzo nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, iż spotkania nudzą fana. Obserwujemy wspaniałe asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Wisła Puławy i Śląsk Wrocław II i ich udział w II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.