Hutnik Kraków - Wisła Puławy, wynik meczu - 1-3

 

Pierwsza część spotkania między Hutnik Kraków a Wisła Puławy zakończyła się wynikiem . Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

W dniu 2021-10-30 11:00 na stadionie Stadion Suche Stawy rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 15 pomiędzy Hutnik Kraków a Wisła Puławy.

Gole strzelali: E. Drozdowicz 3' 0-1 P. Kieliś 13' 1-1 Carlos Daniel 40' 1-2 Ednilson Furtado 83' 1-3

Żółte kartki Hutnik Kraków: P. Kielis 19' J. Wilczynski 56' A. Hafez 66'

Żółte kartki Wisła Puławy: A. Wawszczyk 37' K. Kondracki 46' L. Kuban 66' P. Lisowski 90'

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Hutnik Kraków zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Bełchatów.

Liczni fani futbolu śledzą poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi P. Kielis A. Wawszczyk niejednokrotnie zapewniły fantastycznym fanom mnóstwo przeżyć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że są to zmagania nużące. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Hutnik Kraków i Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Suche Stawy.