Spotkanie pomiędzy Wisła Puławy i Pogoń Siedlce dnia 2021-11-06 12:00 na stadionie Stadion MOSiR - wynik końcowy 3-0

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisła Puławy a Pogoń Siedlce zakończyła się wynikiem 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2021-11-06 12:00 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 16. Zmierzyły się Wisła Puławy i Pogoń Siedlce.

Gole strzelali: B. Bartosiak 26' 1-0 B. Bartosiak 31' 2-0 E. Drozdowicz 52' 3-0

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Cyfert 13' B. Bartosiak 62' D. Ruiz-Diaz 79'

Żółte kartki Pogoń Siedlce: K. Mis 9' R. Majewski 73' J. Tadrowski 83' B. Rymek 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Główny sędzia meczu - . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Wisła Puławy zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Bełchatów i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Pogoń Siedlce zmierzy się z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. B. Cyfert K. Mis często sprawiają fantastycznym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Niesamowite potyczki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często zdarza się, że zmagania nudzą kibica. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Wisła Puławy i Pogoń Siedlce i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion MOSiR.