Mecz Wisła Puławy vs Lech Poznań II zakończony wynikiem 1-2

Wisła Puławy vs Lech Poznań II zakończony wynikiem 1-2.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisła Puławy i Lech Poznań II zakończyła się . Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-11-28 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 19 pomiędzy Wisła Puławy a Lech Poznań II.

Gole strzelali: T. Klupś 14' 0-1 E. Drozdowicz 43' 1-1 F. Borowski 47' 1-2

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Cheba 29' L. Wiech 74' K. Puton 84'

Żółte kartki Lech Poznań II: F. Wilak 85'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Lech Poznań II: J. Zagorski 81'

Główny arbiter meczu - M. Jenda. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Wisła Puławy zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Pogoń Grod. Mazowiecki i Chojniczanka Chojnice. Kolejno natomiast Lech Poznań II z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II.

Bardzo często wierni kibice futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą starcia w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak D. Cheba F. Wilak nieustannie gwarantują kapitalnym fanom emocje sięgające zenitu. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko bywa, że mecze nas męczą. Wielokrotnie zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East. Udział takich legendarnych drużyn jak Wisła Puławy i Lech Poznań II w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR.