Chojniczanka Chojnice kontra Wisła Puławy, wynik meczu 3-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Chojniczanka Chojnice a Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Dnia 2022-03-05 16:00 na stadionie Stadion Miejski Chojnice odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Chojniczanka Chojnice i Wisła Puławy.

Gole strzelali: Carlos Daniel 8' 0-1 A. Pląskowski 35' 1-1 M. Grolik 58' 2-1 S. Olszewski 81' 3-1

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: D. Niepsuj 12' S. van Huffel 26' D. Byrtek 68'

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Socha 34' B. Bartosiak 56' L. Wiech 62'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Ostrowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chojniczanka Chojnice stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Wigry Suwałki i Sokół Ostróda.

Dzisiaj oddani kibice śledzą fascynujące starcia ligi II Liga - East. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak D. Niepsuj P. Socha systematycznie sprawiają fantastycznym fanom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie trafiamy na przepiękne bramki i asysty, ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się bardzo zaciekłe, rzadko bywa, iż spotkania męczą kibica. Dlatego też warto śledzić spotkania sportowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Chojniczanka Chojnice i Wisła Puławy i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.