Spotkanie Wigry Suwałki vs Wisła Puławy, wynik końcowy 2-0

Wigry Suwałki vs Wisła Puławy, wynik 2-0. W dniu 2022-03-19 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 24. Zmierzyły się Wigry Suwałki oraz Wisła Puławy.

Pierwsza połowa spotkania między Wigry Suwałki i Wisła Puławy zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-0.

 

Gole strzelali: M. Sowiński 21' 1-0 M. Łabojko 54' 2-0

Żółte kartki Wigry Suwałki: K. Michalski 79'

Żółte kartki Wisła Puławy: K. Bracik 52' L. Wiech 90'

Czerwone kartki Wigry Suwałki:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny sędzia meczu to F. Kaliszewski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Wigry Suwałki zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów oraz Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Wisła Puławy podejmie Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Radunia Stężyca.

Fani śledzą ekscytujące starcia ligi II Liga - East. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo K. Michalski K. Bracik często zapewniają wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Natrafiamy na książkowe asysty i bramki, brutalne sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między drużynami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, że widowiska nudzą. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Wigry Suwałki i Wisła Puławy oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.