Spotkanie Wisła Puławy kontra Kalisz, wynik 1-3

Dnia 2022-03-14 17:15 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy i Kalisz.

Pierwsza część spotkania między Wisła Puławy oraz Kalisz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-3.

 

Gole strzelali: A. Łuszkiewicz 43' 0-1 B. Putno 58' 0-2 P. Giel 79' 0-3 B. Cyfert 88' 1-3

Żółte kartki Wisła Puławy: A. Paluchowski 35' M. Kona 38' D. Cheba 45' B. Cyfert 89' L. Wiech 90'

Żółte kartki Kalisz: J. Staszak 34' A. Luszkiewicz 35' J. Glaz 53' P. Stolc 60' M. Gorski 89' A. Kaszuba 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Kalisz z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak między innymi A. Paluchowski J. Staszak nierzadko zagwarantowały fantastycznym fanom wiele niezapomnianych emocji. Walki między drużynami zdarzają się niezwykle zażarte, bardzo rzadko bywa, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się przepiękne bramki czy asysty, ostre sytuacje z faulem kończące się czerwonym kartonikiem dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Wisła Puławy oraz Kalisz i ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR.