Wisła Puławy - Radunia Stężyca, wynik spotkania 1-1

 

Pierwsza połowa meczu między Wisła Puławy i Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-09 13:00 na stadionie Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 27 pomiędzy Wisła Puławy a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: P. Szur 68' 0-1 B. Cyfert 90' 1-1

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Cyfert 53'

Żółte kartki Radunia Stężyca: P. Szur 30' R. Stepien 41' J. Witek 61' J. Letniowski 86' D. Szuprytowski 90' D. Bashlay 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Ruch Chorzów a Radunia Stężyca z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II.

Coraz częściej fani śledzą starcia ligi II Liga - East. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak B. Cyfert P. Szur nieustannie zapewniają wyśmienitym entuzjastom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się ostre faule, wyśmienite asysty i bramki, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między graczami z ligi bywają zażarte, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż zmagania męczą. To też warto śledzić mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Wisła Puławy i Radunia Stężyca oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion MOSiR.