Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-04-16 12:00 miało miejsce spotkanie Olimpia Elbląg kontra Wisła Puławy - 0-2

W dniu 2022-04-16 12:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Olimpia Elbląg i Wisła Puławy.

Pierwsza połowa meczu między Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: K. Bracik 18' 0-1 E. Drozdowicz 90' 0-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Wenger 8' S. Stanislawski 29' A. Piekarski 35' Y. Senkevich 54' K. Wenger 76'

Żółte kartki Wisła Puławy: B. Cyfert 39' K. Kondracki 47' M. Kona 63'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg: K. Wenger 76'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter meczu - P. Szypula. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Olimpia Elbląg zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Pogoń Grod. Mazowiecki. Kolejno natomiast Wisła Puławy z Znicz Pruszków. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy jak K. Wenger B. Cyfert częstokroć zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Przyciągające uwagę walki między drużynami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to widowiska mało interesujące. Nieprzerwanie trafiamy na widowiskowe asysty czy bramki, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi II Liga - East. Udział takich znanych zespołów jak Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.