Spotkanie pomiędzy Znicz Pruszków i Wisła Puławy dnia 2022-04-22 16:00 na stadionie Stadion Znicza: 2-0

Znicz Pruszków kontra Wisła Puławy 2-0. W dniu 2022-04-22 16:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków i Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Znicz Pruszków oraz Wisła Puławy wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: P. Czarnowski 49' 1-0 M. Gabrych 90' 2-0

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Machalski 23' K. Tabara 45' M. Gabrych 65'

Żółte kartki Wisła Puławy: E. Drozdowicz 48' K. Bracik 58' D. Cheba 67' A. Paluchowski 86'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter meczu to K. Gasiorowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Znicz Pruszków zmierzy się już z Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Śląsk Wrocław II a Wisła Puławy z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Śląsk Wrocław II i Hutnik Kraków.

Dzisiaj liczni kibice śledzą starcia ligi II Liga - East. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo M. Machalski E. Drozdowicz systematycznie serwują pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, książkowe gole czy asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się koniec końców, że są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Znicz Pruszków oraz Wisła Puławy jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Znicza.