Na obiekcie Stadion Oporowska miał miejsce mecz pomiędzy Śląsk Wrocław II i Wisła Puławy - wynik końcowy 3-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Śląsk Wrocław II a Wisła Puławy wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2022-05-01 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Oporowska rozegrał się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 31 pomiędzy Śląsk Wrocław II a Wisła Puławy.

Gole strzelali: P. Bargiel 44' 1-0 S. Bergier 53' 2-0 P. Samiec-Talar 70' 3-0

Żółte kartki Śląsk Wrocław II: K. Poprawa 20' J. Iskra 24' P. Samiec-Talar 61' K. Radkowski 67'

Żółte kartki Wisła Puławy: C. Daniel 60' K. Puton 64' D. Cheba 80'

Czerwone kartki Śląsk Wrocław II:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter spotkania to S. Lizak. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Śląsk Wrocław II zmierzy się już z Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Wisła Puławy podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Pogoń Siedlce i Motor Lublin.

Liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi ciekawe potyczki w lidze II Liga - East. Składające się z zdolnych napastników i obrońców drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak K. Poprawa C. Daniel wielokrotnie zagwarantowały wyborowym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem zakończone czerwoną kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader bezkompromisowe, rzadko bywa, iż widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych zespołów jak Śląsk Wrocław II i Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Oporowska.