Pogoń Siedlce vs Wisła Puławy, wynik meczu 3-2

Dnia 2022-05-14 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 33. Zmierzyły się Pogoń Siedlce i Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: J. Flak 51' 0-1 B. Bartosiak 54' 0-2 K. Włodyka 67' 1-2 M. Przybecki 72' 2-2 M. Wichtowski 80' 3-2

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Wichtowski 29' W. Trochim 38' B. Wicenciak 51' C. Demianiuk 57'

Żółte kartki Wisła Puławy: J. Flak 2' L. Kuban 23' E. Drozdowicz 33' L. Wiech 40' C. Daniel 87'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Paszkiewicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Pogoń Siedlce stanie naprzeciw Znicz Pruszków, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i . Kolejno natomiast Wisła Puławy z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej liczna grupa fanów z zapałem śledzi bardzo interesujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak M. Wichtowski J. Flak raz za razem zagwarantowały swoim fanom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zażarte, nie często zdarza się, że są to mecze statyczne. Zdarzają się wyjątkowe asysty i bramki, nieczyste faule gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,przeglądać widowiska sportowe znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion ROSRRiT.