Spotkanie Kotwica Kołobrzeg kontra Wisła Puławy zakończone wynikiem 2-1

Pierwsza część spotkania między Kotwica Kołobrzeg a Wisła Puławy zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-08-10 16:00 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Wisła Puławy.

Gole strzelali: M. Cywiński 30' 1-0 D. Retlewski 45' 1-1 R. Tuleja 86' 2-1

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Kort 42' D. Chrominski 44'

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Kaczmarek 43' E. Furtado 51'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter meczu to P. Idzik. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z Siarka Tarnobrzeg, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Jastrzębie a Wisła Puławy z Polonia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Olimpia Elbląg.

Liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak K. Kort M. Kaczmarek raz za razem zapewniły wyborowym sympatykom wiele emocji. Zapadające w pamięć potyczki między piłkarzami zdarzają się zażarte, nie często bywa koniec końców, że są to potyczki drętwe. Systematycznie trafiamy na brutalne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Kotwica Kołobrzeg oraz Wisła Puławy w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.