Spotkanie między Wisła Puławy i Górnik Polkowice dnia 2022-09-10 15:00: 0-0

Wisła Puławy kontra Górnik Polkowice, wynik końcowy 0-0. W dniu 2022-09-10 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10 pomiędzy Wisła Puławy a Górnik Polkowice.

Po pierwszej połowie spotkania między Wisła Puławy oraz Górnik Polkowice wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisła Puławy:

Żółte kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia meczu - P. Idzik. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Bardzo często wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe poczynania w lidze II Liga - East. Interesujące drużyny piłkarskie i piłkarze jak nader często zaserwowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Niesamowite walki między zawodnikami zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż są to zmagania nudne. Często natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty oraz bramki, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe ligi II Liga - East i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisła Puławy oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion MOSiR.