Na stadionie Stadion MOSiR dnia 2022-09-24 14:00 odbyło się spotkanie Wisła Puławy vs Kalisz zakończone wynikiem 3-1

Wisła Puławy vs Kalisz, wynik końcowy 3-1.

Pierwsza połowa meczu między Wisła Puławy a Kalisz zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-09-24 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 12 pomiędzy Wisła Puławy a Kalisz.

Gole strzelali: A. Paluchowski 6' 1-0 P. Giel 17' 1-1 M. Klichowicz 51' 2-1 D. Banach 69' 3-1

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Kona 15' R. Majewski 58'

Żółte kartki Kalisz:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Kalisz:

Główny arbiter spotkania to D. Krumplewski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Śląsk Wrocław II oraz Znicz Pruszków. Kolejno natomiast Kalisz zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca oraz Olimpia Elbląg.

Wierni fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które startują w lidze II Liga - East. Ciekawe zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak M. Kona systematycznie serwują wspaniałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Walki między graczami zdarzają się zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to potyczki mało interesujące. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, żeby śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisła Puławy oraz Kalisz w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.