Mecz pomiędzy Jastrzębie i Wisła Puławy na obiekcie Stadion Miejski: 0-4

Jastrzębie - Wisła Puławy, wynik końcowy 0-4.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jastrzębie oraz Wisła Puławy zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

W dniu 2022-11-05 12:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 18 pomiędzy Jastrzębie a Wisła Puławy.

Gole strzelali: M. Ryszka 14' 0-1 Ł. Wiech 16' 0-2 M. Kaczmarek 51' 0-3 D. Kołtański 90' 0-4

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kulawiak 38' Y. Zakharchenko 89'

Żółte kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Motor Lublin natomiast Wisła Puławy z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi D. Kulawiak raz za razem gwarantują kapitalnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wyjątkowe bramki oraz asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami bywają zagorzałe, nie często bywa, że są to spotkania usypiające. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Jastrzębie oraz Wisła Puławy w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.