Mecz Hutnik Kraków kontra Wisła Puławy dnia 2022-11-12 12:00: wynik końcowy 2-2

Pierwsza połowa meczu między Hutnik Kraków a Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-11-12 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Suche Stawy odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Zmierzyły się Hutnik Kraków i Wisła Puławy.

Gole strzelali: M. Klichowicz 7' 0-1 D. Retlewski 64' 0-2 P. Zieliński 83' 1-2 M. Miechówka 90' 2-2

Żółte kartki Hutnik Kraków: A. Jurkowski 64' K. Lelek 88'

Żółte kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Hutnik Kraków stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca a Wisła Puławy zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Radunia Stężyca i Kotwica Kołobrzeg.

Wielu fanów śledzi bardzo ciekawe poczynania ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak A. Jurkowski niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Wielokrotnie obserwujemy nieprzepisowe faule, zapadające w pamięć asysty oraz bramki gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki między piłkarzami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania usypiające. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich legendarnych zespołów jak Hutnik Kraków i Wisła Puławy w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Suche Stawy.