Spotkanie Wisła Puławy kontra Kotwica Kołobrzeg zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion MOSiR dnia 2023-03-12 14:00

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Wisła Puławy oraz Kotwica Kołobrzeg wynik to 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-03-12 14:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Wisła Puławy i Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: P. Skalecki 26' 1-0 P. Lysiak 43' 1-1 D. Retlewski 90' 2-1

Żółte kartki Wisła Puławy: A. Paluchowski 14' D. Cheba 62' P. Skalecki 66'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: L. Kosakiewicz 3' A. Fraczczak 38' P. Witasik 45' R. Obst 56' L. Wolsztynski 69'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisła Puławy stawi czoła Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków a Kotwica Kołobrzeg zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Oddani kibice śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. A. Paluchowski L. Kosakiewicz niejednokrotnie zapewniły fantastycznym fanom wiele niesamowitych przeżyć. Systematycznie trafiamy na bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, widowiskowe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki pomiędzy graczami bywają nieustępliwe, rzadko bywa, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi II Liga - East. Wisła Puławy oraz Kotwica Kołobrzeg i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.