Dnia 2023-04-01 13:00 miało miejsce spotkanie Garbarnia Kraków - Wisła Puławy zakończone wynikiem 4-1

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Garbarnia Kraków i Wisła Puławy wynik to 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 4-1.

Dnia 2023-04-01 13:00 na stadionie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 25 pomiędzy Garbarnia Kraków a Wisła Puławy.

Gole strzelali: B. Mruk 24' 1-0 K. Handzlik 33' 2-0 T. Tymosiak 45' 3-0 D. Kołtański 88' 3-1 M. Assinor 90' 4-1

Żółte kartki Garbarnia Kraków: B. Mruk 60' K. Dziedzic 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 35' A. Paluchowski 65'

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Dziopak. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Garbarnia Kraków stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg a Wisła Puławy z Olimpia Elbląg. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice oraz Motor Lublin.

Kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak B. Mruk P. Skalecki wielokrotnie serwują własnym fanom wiele wrażeń. Obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty dodające wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki między zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to spotkania usypiające. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Garbarnia Kraków i Wisła Puławy w lidze II Liga - East gwarantuje super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.