Wisła Puławy - Polonia Warszawa, wynik meczu: 0-2

W dniu 2023-03-25 14:15 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy i Polonia Warszawa.

Pierwsza połowa meczu między Wisła Puławy oraz Polonia Warszawa zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-2.

Gole strzelali: M. Bajdur 45' 0-1 W. Fadecki 68' 0-2

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 44' M. Kona 77'

Żółte kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Wisła Puławy: L. Wiech 45'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Polonia Warszawa podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą poczynania ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak m.in. P. Skalecki raz za razem zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Systematycznie trafiamy na brutalne faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich drużyn jak Wisła Puławy oraz Polonia Warszawa z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion MOSiR.