Na stadionie Stadion OSiR miało miejsce spotkanie Stomil Olsztyn kontra Wisła Puławy zakończone wynikiem 0-3

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Wisła Puławy wynik to 0-3. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Dnia 2023-05-13 17:45 na obiekcie sportowym Stadion OSiR odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Wisła Puławy.

Gole strzelali: A. Paluchowski 2' 0-1 D. Banach 7' 0-2 A. Paluchowski 18' 0-3

Żółte kartki Stomil Olsztyn: H. Krawczun 21' H. Sadowski 58'

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 35' L. Wiech 74' M. Ryszka 79'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stomil Olsztyn stawi czoła Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca a Wisła Puławy podejmie Śląsk Wrocław II. Następne mecze zagra z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II.

Oddani kibice z dużym zapałem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi H. Krawczun P. Skalecki systematycznie serwują własnym kibicom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty, nieczyste faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo zagorzałe, rzadko zdarza się, iż widowiska przynudzają. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East. Udział takich zespołów jak Stomil Olsztyn i Wisła Puławy w lidze II Liga - East zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR.