Wisła Puławy vs Sandecja Nowy Sącz 1-3

Spotkanie Wisła Puławy kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 1-3

W miniony wtorek na Stadionie MOSiR odbyło się spotkanie piłkarskie pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Sandecja Nowy Sącz, które zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Już w pierwszej połowie Sandecja objęła prowadzenie, a mimo starań gospodarzy, nie zdołali odrobić strat. Jak potoczyły się dalsze losy meczu? Zapraszamy do lektury relacji!

Hutnik Kraków kontra Wisła Puławy wynik 1-1

Mecz Hutnik Kraków vs Wisła Puławy zakończony wynikiem 1-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Wisła Puławy padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się 9 marca o godzinie 13:00 na Stadionie Suche Stawy, było pełne emocji i zaciętej rywalizacji. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Wisły Puławy 1-0, jednak Hutnik Kraków zdołał wyrównać i podzielić się punktami z rywalem.

Mecz pomiędzy Wisła Puławy - Kalisz 1-1

Dnia 2024-03-04 17:15 na stadionie Stadion MOSiR odbyło się spotkanie między Wisła Puławy oraz Kalisz - końcowy wynik 1-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy Wisłą Puławy a Kalisz. Mecz rozegrany na Stadionie MOSiR zakończył się remisem 1-1. Gospodarze objęli prowadzenie wynikiem 1-0 na przerwę, jednak goście zdołali wyrównać, ustalając ostateczny rezultat. Po emocjonującym spotkaniu, obie drużyny podzieliły się punktami, dostarczając kibicom wiele widowiskowych momentów. Mecz odbył się 7 dni temu o godzinie 17:15.

Stomil Olsztyn kontra Wisła Puławy 1-1

Na obiekcie Stadion OSiR dnia 2024-02-25 11:00 miało miejsce spotkanie pomiędzy Stomil Olsztyn i Wisła Puławy - 1-1

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku o godzinie 11:00 na Stadionie OSiR odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Wisła Puławy, który zakończył się remisem 1-1. W pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie, lecz w drugiej części spotkania goście zdołali wyrównać, ustalając ostateczny wynik. W ramach 21. kolejki II Ligi - East obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom i walkę do samego końca.

Pogoń Siedlce kontra Wisła Puławy, wynik końcowy 2-2

Pogoń Siedlce - Wisła Puławy, wynik spotkania 2-2

W emocjonującym meczu ligowym drużyny Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy zremisowały ze sobą 2-2. Spotkanie odbyło się na stadionie ROSRRiT i było częścią 17. kolejki II Ligi - East. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, lecz goście zdołali odrobić straty w drugiej połowie. Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiej bramki. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 19:00.+

Wisła Puławy - Jastrzębie, wynik 2-2

Mecz Wisła Puławy vs Jastrzębie zakończony wynikiem 2-2

W sobotę, 3 listopada Wisła Puławy podejmowała na własnym stadionie drużynę Jastrzębie w ramach 16. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć na przerwę prowadzenie miała drużyna Jastrzębia, która wypracowała sobie przewagę 2:1. Spotkanie nie przyniosło dogrywki ani serii rzutów karnych. F. Kaliszewski był sędzią tego starcia.

Mecz Wisła Puławy kontra Zagłębie Lubin II wynik spotkania 3-3

Spotkanie Wisła Puławy - Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 3-3 na stadionie Stadion MOSiR

W emocjonującym meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Zagłębie Lubin II padł remis 3-3. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie MOSiR, dostarczyło kibicom wielu powodów do radości. Wynik na przerwę wskazywał minimalne prowadzenie dla gospodarzy wynikiem 2-1. Mecz nie potrzebował dogrywki ani rzutów karnych, jednak arbiter nie zawiódł i prowadził spotkanie bez większych kontrowersji.

Mecz Wisła Puławy - Radunia Stężyca wynik spotkania 0-1

Dnia 2023-10-20 18:30 na obiekcie Stadion MOSiR odbył się mecz Wisła Puławy kontra Radunia Stężyca: wynik 0-1

W sobotę 20 października 2023 roku odbył się emocjonujący mecz w ramach 14. kolejki II Ligi - East pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Radunia Stężyca. Spotkanie rozegrane na Stadionie MOSiR przyciągnęło liczne grono kibiców. Sędzią tego starcia był D. Gawęcki. Ostatecznie, po zaciętym pojedynku, to Radunia Stężyca wygrała 1-0, a już na przerwie miała jednobramkowe prowadzenie.

Mecz pomiędzy Wisła Puławy vs Olimpia Grudziądz 3-1

Wisła Puławy kontra Olimpia Grudziądz, wynik spotkania - 3-1

Drzemiący giganci II Ligi Wschodniej: Wisła Puławy i Olimpia Grudziądz, zderzyli się w emocjonującym meczu na Stadionie MOSiR, 7 października 2023 roku. Wszystko, co kochamy w piłce nożnej, było obecne w tym boju: począwszy od dynamicznej gry, poprzez przewagę Wisły Puławy, która nie pozostawiła swojemu rywalowi żadnych złudzeń, kończąc na sędziowaniu, które nie obyło się bez kontrowersji. Mecz zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść Wisły Puławy, z dwoma celnymi strzałami przechodzącymi do historii już w pierwszej połowie. Mecz, który rozegrał się w ramach 12 kolejki II Ligi, dostarczył nam wielu niezapomnianych chwil, które z pewnością zasługują na Twoją uwagę. Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozegrała się ta fascynująca bitwa na boisku.