Spotkanie Radunia Stężyca vs Wisła Puławy zakończone wynikiem 1-3

Mecz pomiędzy Radunią Stężyca a Wisłą Puławy odbył się na Gminnym Stadionie Sportowym w ramach 31. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Wisły Puławy 3-1, po tym jak goście prowadzili 2-0 na przerwę. Data meczu to 4 maja 2024 roku, a rozpoczęło się o godzinie 10:00.

Raport Meczu: Radunia Stężyca - Wisła Puławy 1-3

W sobotni poranek na Gminnym Stadionie Sportowym odbyło się starcie pomiędzy drużyną Radunii Stężyca, a gośćmi z Wisły Puławy. Mecz, który zapowiadał emocje, nie zawód fanów piłki nożnej.

Początek meczu był bardzo dynamiczny, obie drużyny szukały swoich szans na boisku. Wisła Puławy szybko jednak przejęła inicjatywę i to goście jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. To Kumoch, który dwukrotnie zaskoczył bramkarza Radunii, zdobywając bramki w 39. i 42. minucie, ustalając wynik pierwszej połowy na korzyść gości 0-2.

W drugiej połowie Radunia Stężyca postanowiła jednak nie poddawać się bez walki. Mimo dwubramkowej straty, gospodarze zdołali zdobyć kontaktowego gola, kiedy to w 65. minucie M. Mrsic skierował piłkę do siatki.

Niestety dla gospodarzy, Wisła Puławy szybko odpowiedziała. J. Flak w 75. minucie ponownie podwyższył prowadzenie dla gości, ustalając wynik meczu na 1-3.

Emocje nie opuszczały boiska do samego końca. Mimo starań Radunii, Wisła Puławy utrzymała prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Gospodarze zostali ukarani żółtymi kartkami, kolejno H. Zwozny w 40. minucie, T. Dejewski w 71. minucie oraz w 83. minucie. Goście natomiast uniknęli kar dyscyplinarnych.

Radunia Stężyca musi teraz szybko podnieść się po porażce, ponieważ przed nimi trudne kolejne spotkania z takimi rywalami jak ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomil Olsztyn. Z kolei Wisła Puławy będzie chciała utrzymać dobrą passę w meczach z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce.