Dnia 2022-08-20 17:11 odbył się mecz Polonia Warszawa vs Wisła Puławy - 0-0

Polonia Warszawa vs Wisła Puławy 0-0. Dnia 2022-08-20 17:11 na obiekcie sportowym Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego odbył się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Polonia Warszawa i Wisła Puławy.

Po pierwszej połowie spotkania między Polonia Warszawa a Wisła Puławy wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Polonia Warszawa: J. Majsterek 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Retlewski 15' D. Cheba 60' K. Puton 90'

Czerwone kartki Polonia Warszawa:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Polonia Warszawa zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca natomiast Wisła Puławy podejmie Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg i Górnik Polkowice.

Wierni kibice futbolu śledzą pasjonujące poczynania, które startują w lidze II Liga - East. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. J. Majsterek D. Retlewski stale gwarantują kapitalnym fanom wiele niezapomnianych wrażeń. Niesamowite walki między piłkarzami z ligi bywają nader nieustępliwe, nie często bywa, że mecze nudzą kibica. Nieustannie trafiamy na wyjątkowe gole i asysty, bezlitosne faule zakończone czerwoną kartką, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich legendarnych zespołów jak Polonia Warszawa oraz Wisła Puławy z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Polonii im. generała Kazimierza Sosnkowskiego.