Na stadionie Stadion MOSiR dnia 2022-08-26 15:00 odbyło się spotkanie Wisła Puławy kontra Garbarnia Kraków - wynik 3-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisła Puławy oraz Garbarnia Kraków zakończyła się wynikiem 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2022-08-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Wisła Puławy i Garbarnia Kraków.

Gole strzelali: D. Retlewski 8' 1-0 B. Gvozdenović 32' 1-1 K. Dziedzic 43' 1-2 B. Gvozdenović 45' 2-2 R. Majewski 84' 3-2

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Klichowicz 57' D. Cheba 64' M. Kona 69' L. Wiech 80'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: G. Marszalik 10' D. Nakrosius 38' J. Banach 73' D. Gadek 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 39'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Olimpia Elbląg, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Motor Lublin. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi ekscytujące starcia ligi II Liga - East. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak M. Klichowicz G. Marszalik częstokroć zapewniły pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Wielokrotnie natrafiamy na wyjątkowe asysty oraz gole, bezwzględne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Potyczki pomiędzy piłkarzami są bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to potyczki usypiające. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi II Liga - East. Wisła Puławy oraz Garbarnia Kraków i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion MOSiR.