Pogoń Siedlce - Wisła Puławy, wynik spotkania 2-2

W emocjonującym meczu ligowym drużyny Pogoń Siedlce oraz Wisła Puławy zremisowały ze sobą 2-2. Spotkanie odbyło się na stadionie ROSRRiT i było częścią 17. kolejki II Ligi - East. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, lecz goście zdołali odrobić straty w drugiej połowie. Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiej bramki. Mecz odbył się 12 listopada 2023 roku o godzinie 19:00.+

Relacja z meczu pomiędzy Pogoń Siedlce a Wisłą Puławy

Stadion ROSRRiT gościł emocjonujące starcie pomiędzy drużynami Pogoń Siedlce a Wisła Puławy. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu w trakcie pierwszego meczu kolejki 17 II Ligi - East.

Na otwarcie meczu to drużyna gospodarzy, Pogoń Siedlce, objęła prowadzenie. W 21. minucie spotkania M. Majewski strzelił bramkę, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Wisła Puławy nie zamierzała jednak pozostawać w tyle i odpowiedziała w drugiej połowie. W 48. minucie M. Klichowicz doprowadził do wyrównania, a zaledwie minutę później J. Nojszewski ustalił wynik na 1-2 na korzyść drużyny gości.

Pogoń Siedlce nie poddała się i w 66. minucie P. Pyrdol ponownie wyrównał stan meczu, ustalając wynik na 2-2. Mimo starań obu drużyn, żadna z nich nie zdołała zdobyć kolejnej bramki, co ostatecznie zakończyło mecz remisem.

Spotkanie nie obyło się bez emocji, czego dowodem są żółte kartki, które sędzia przyznał piłkarzom obu drużyn. R. Majewski z Pogoni Siedlce oraz M. Tkocz, J. Flak i P. Skalecki z Wisły Puławy zostali ukarani żółtymi kartkami.

Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, a kibice zgromadzeni na stadionie ROSRRiT mieli okazję śledzić zacięte starcie. Następne mecze dla Pogoni Siedlce to starcia z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn, natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola.