Dnia 2024-03-20 17:00 na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy - 2-2

W dniu 20 marca 2024 roku odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Stali Stalowa Wola i Wisły Puławy. Spotkanie, które miało miejsce o godzinie 17:00 w Podkarpackim Centrum Piłki Nożnej, zakończyło się remisem 2-2. Mimo iż wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Wisły 2-1, ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała wygrać tego pojedynku w ramach 20. kolejki II Ligi - East.

Relacja z meczu Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Dzisiejszego wieczoru na boisku Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej odbyło się zacięte starcie pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Wisła Puławy. Mecz ten należał do 20. kolejki II Ligi - East i dostarczył kibicom wiele emocji oraz niezapomnianych momentów.

Sędzia główny P. Świerczek poprowadził to spotkanie, które rozpoczęło się o godzinie 17:00. Atmosfera na stadionie była gęsta od emocji, a zawodnicy obu drużyn walczyli o każdą piłkę od pierwszej minuty.

W 27. minucie to goście pierwszy raz wpisali się na listę strzelców, gdy M. Bortniczuk skierował piłkę do bramki Stali Stalowa Wola. Wisła Puławy nie zwalniała tempa i przed przerwą podwyższyła prowadzenie za sprawą bramki P. Giela w 40. minucie. Jednak gospodarze nie zamierzali się poddać i na minutę przed przerwą A. Imiela skrócił dystans strzałem do siatki.

Po przerwie obie drużyny kontynuowały intensywną grę. W 55. minucie gospodarze otrzymali żółtą kartkę dla M. Mydlarza, a następnie w 79. minucie również dla J. Banacha. Z kolei goście otrzymali żółte kartki dla P. Skaleckiego (2'), O. Mielcarza (45'), P. Giela (56') oraz D. Pavlasa (70').

W 86. minucie Stal Stalowa Wola zdobyła wyrównujące trafienie dzięki bramce J. Banacha, który sprawił, że kibice oszaleli ze szczęścia. Mimo starań obu zespołów wynik nie uległ już zmianie, kończąc się remisem 2-2.

Niestety, żadna z drużyn nie otrzymała czerwonych kartek w tym meczu. Po emocjonującym starciu Stal Stalowa Wola zmierzy się kolejno z Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom i Olimpią Elbląg, natomiast Wisła Puławy czeka starcie z Olimpią Elbląg, Lechem Poznań II oraz Kotwicą Kołobrzeg.