Spotkanie Wisła Puławy - Jastrzębie zakończone wynikiem 0-1 dnia 2022-07-16 16:00 na obiekcie Stadion MOSiR

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisła Puławy a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-07-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki - 1 pomiędzy Wisła Puławy a Jastrzębie.

Gole strzelali: B. Boruń 72' 0-1

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Retlewski 59'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 21' D. Stanclik 34' B. Borun 38' P. Lech 81'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Myszka. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy stanie naprzeciw Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca. Kolejno natomiast Jastrzębie podejmie Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Motor Lublin.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne drużyny futbolowe i zawodnicy jak D. Retlewski D. Szkudlarek częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Interesujące zmagania pomiędzy graczami bywają zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska nudne. Ustawicznie trafiamy na bezlitosne faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonego kartonika, wyjątkowe bramki i asysty, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi II Liga - East i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Wisła Puławy i Jastrzębie jak ich udział w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion MOSiR.