Mecz między Wisła Puławy i Motor Lublin na obiekcie Stadion MOSiR: 1-0

Dnia 2023-04-22 17:23 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 28 pomiędzy Wisła Puławy a Motor Lublin.

Pierwsza połowa spotkania między Wisła Puławy oraz Motor Lublin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: A. Paluchowski 61' 1-0

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Kona 3' L. Wiech 11' D. Banach 81' D. Retlewski 82'

Żółte kartki Motor Lublin: P. Szarek 27' J. Staszak 88'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Motor Lublin:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Wisła Puławy stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn a Motor Lublin podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Dzisiaj kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze II Liga - East. Interesujące zespoły piłkarskie i zawodnicy tacy jak M. Kona P. Szarek nieraz zagwarantowały własnym stałym fanom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się wyśmienite gole czy asysty, ostre faule dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania nie warte uwagi. To też warto przeglądać mecze piłkarskie ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Wisła Puławy oraz Motor Lublin i ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion MOSiR.