Wisła Puławy kontra Znicz Pruszków, wynik meczu 1-2

Wisła Puławy kontra Znicz Pruszków, wynik 1-2. Dnia 2022-10-22 13:00 na stadionie Stadion MOSiR odbył się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 16 pomiędzy Wisła Puławy a Znicz Pruszków.

Pierwsza połowa meczu między Wisła Puławy a Znicz Pruszków zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: M. Firlej 3' 0-1 M. Klichowicz 34' 1-1 P. Czarnowski 36' 1-2

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 18' L. Wiech 90' M. Klichowicz 90'

Żółte kartki Znicz Pruszków: M. Cegielka 82'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Główny arbiter meczu - D. Gawęcki. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Wisła Puławy zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Hutnik Kraków natomiast Znicz Pruszków z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca.

Bardzo często wierni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak P. Skalecki M. Cegielka stale serwują wyśmienitym sympatykom mnóstwo przeżyć. Interesujące potyczki między piłkarzami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często zdarza się, iż potyczki nas nudzą. Natrafiamy na brutalne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, idealnie wyliczone bramki i asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Wisła Puławy i Znicz Pruszków w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion MOSiR.