Mecz Wisła Puławy kontra Hutnik Kraków, wynik 0-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Wisła Puławy a Hutnik Kraków zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2023-08-26 15:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR odbył się znakomity mecz ligi II Liga - East kolejki 6 pomiędzy Wisła Puławy a Hutnik Kraków.

Gole strzelali: D. Zawadzki 65' 0-1

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 45' L. Wiech 67' D. Retlewski 69' D. Pavlas 72'

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Lelek 19' W. Kaczorowski 89'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg a Hutnik Kraków z ŁKS Łódź II. Następne mecze zagra z drużynami Stal Stalowa Wola i Stomil Olsztyn.

Coraz częściej liczni fani śledzą bardzo ciekawe starcia ligi II Liga - East. Składające się z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo P. Skalecki K. Lelek raz za razem sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi są zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż zmagania męczą. Często obserwujemy bezwzględne faule, niezwykłe gole czy asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, przeglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisła Puławy i Hutnik Kraków w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion MOSiR.