Wisła Puławy vs Radunia Stężyca, wynik meczu 1-0

Wisła Puławy vs Radunia Stężyca zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Wisła Puławy oraz Radunia Stężyca zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-08-06 16:00 na stadionie Stadion MOSiR rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 4 pomiędzy Wisła Puławy a Radunia Stężyca.

Gole strzelali: Ednilson Furtado 45' 1-0

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Kona 84'

Żółte kartki Radunia Stężyca: R. Stepien 13' K. Czajkowski 19' R. Kosznik 38' A. Kaszuba 42' S. Nowicki 71'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Radunia Stężyca: D. Bashlay 84'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Jenda. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Wisła Puławy stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Polonia Warszawa a Radunia Stężyca zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Jastrzębie.

Dzisiaj liczni fani śledzą potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny i piłkarze jak M. Kona R. Stepien systematycznie zapewniają wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami z ligi są zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż spotkania przynudzają. Wielokrotnie zdarzają się ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, widowiskowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu widowisku. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe popularnej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Wisła Puławy oraz Radunia Stężyca z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion MOSiR.