Dnia 2023-08-19 14:30 na obiekcie Stadion OSRiR miało miejsce spotkanie między Kalisz i Wisła Puławy zakończone wynikiem 1-0

Dnia 2023-08-19 14:30 na obiekcie sportowym Stadion OSRiR rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 5 pomiędzy Kalisz a Wisła Puławy.

Pierwsza połowa spotkania między Kalisz a Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: K. Koczy 45' 1-0

Żółte kartki Kalisz: W. Smolinski 62' A. Cierpka 78'

Żółte kartki Wisła Puławy: L. Wiech 37' J. Nojszewski 63' D. Pavlas 68' O. Mielcarz 87'

Czerwone kartki Kalisz:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Kalisz zmierzy się już z ŁKS Łódź II, następne spotkania z drużynami Stal Stalowa Wola i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Polonia Bytom.

Wielu kibiców śledzi pasjonujące potyczki ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak W. Smolinski L. Wiech systematycznie serwują fantastycznym fanom wiele wrażeń. Nieustannie zdarzają się niezwykłe asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwoną kartką dodające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między zawodnikami bywają zażarte, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Kalisz i Wisła Puławy i ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion OSRiR.