Dnia 2023-10-01 13:30 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka miało miejsce spotkanie pomiędzy Kotwica Kołobrzeg i Wisła Puławy - wynik końcowy 3-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Wisła Puławy wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Dnia 2023-10-01 13:30 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka rozegrał się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg i Wisła Puławy.

Gole strzelali: M. Klichowicz 37' 0-1 M. Cywinski 63' 1-1 F. Kozlowski 66' 2-1 D. Retlewski 83' 2-2 F. Oliveira 90' 3-2

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: K. Michalski 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: M. Klichowicz 50' J. Flak 54' D. Koltanski 61'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg zmierzy się już z ŁKS Łódź II, następne spotkania z drużynami Stal Stalowa Wola i Stomil Olsztyn natomiast Wisła Puławy zmierzy się z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Radunia Stężyca.

Liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące poczynania w lidze II Liga - East. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak K. Michalski M. Klichowicz niejednokrotnie zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo niezapomnianych wrażeń. Nieprzerwanie obserwujemy ostre sytuacje na faul, widowiskowe asysty oraz bramki, które dodają wyjątkowe przeżycia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa definitywnie, że spotkania przynudzają. Gorąco zachęcamy każdego kibica, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Kotwica Kołobrzeg oraz Wisła Puławy jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.