Dnia 2024-03-04 17:15 na stadionie Stadion MOSiR odbyło się spotkanie między Wisła Puławy oraz Kalisz - końcowy wynik 1-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do starcia pomiędzy Wisłą Puławy a Kalisz. Mecz rozegrany na Stadionie MOSiR zakończył się remisem 1-1. Gospodarze objęli prowadzenie wynikiem 1-0 na przerwę, jednak goście zdołali wyrównać, ustalając ostateczny rezultat. Po emocjonującym spotkaniu, obie drużyny podzieliły się punktami, dostarczając kibicom wiele widowiskowych momentów. Mecz odbył się 7 dni temu o godzinie 17:15.

Relacja z meczu piłki nożnej: Wisła Puławy - Kalisz

Witajcie na Stadionie MOSiR, gdzie dzisiaj odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Kalisz. Emocje sięgały zenitu, a kibice nie mogli oderwać wzroku od boiska. Sędzia główny P. Świerczek prowadził spotkanie zgodnie z zasadami fair play, a zawodnicy obu drużyn stawili się na boisku gotowi do walki.

Pierwsza połowa rozpoczęła się z determinacją obu drużyn. Wisła Puławy objęła prowadzenie już w 13. minucie, gdy P. Giel umieścił piłkę w siatce, asystującemu zawodnikowi. Gospodarze prowadzili 1-0 do przerwy, a kibice dopingowali ich z całych sił. W drugiej połowie Kalisz zaostrzył grę, starając się odrobić straty.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny do końca. W 51. minucie N. Gordillo z Kalisza otrzymuje żółtą kartkę, a napięcie na boisku rosło. Obie drużyny walczyły z determinacją i zaangażowaniem, a emocje sięgały zenitu.

W końcówce meczu, gdy wydawało się, że Wisła Puławy utrzyma minimalne zwycięstwo, F. Szewczyk z Kalisza wyrównuje stan meczu strzelając gola w 90. minucie. Kibice oszaleli, a na trybunach zapanowała euforia. Mecz kończy się remisem 1-1, a obie drużyny mogą być zadowolone z walki, jaką stoczyły na boisku.

Po zakończonym spotkaniu żółte kartki otrzymali J. Nojszewski, K. Noiszewski oraz M. Bortniczuk z Wisły Puławy, a N. Gordillo z Kalisza. Czerwonych kartek nie było, co świadczy o zaciętości, ale jednocześnie fair play zawodników obu drużyn.

Obie ekipy mogą być dumni ze swojego występu, a kibice mieli okazję obejrzeć emocjonujące widowisko. Następne mecze dla Wisła Puławy to starcia z Sandecją Nowy Sącz, Stalą Stalowa Wola oraz Polonią Bytom, natomiast Kalisz zmierzy się kolejno z Jastrzębiem, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przygotują dla nas piłkarze obu drużyn.