Na obiekcie Stadion MOSiR dnia 2024-03-28 16:00 odbył się mecz Wisła Puławy vs Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 4-0

W miniony poniedziałek na Stadionie MOSiR odbyło się zacięte starcie piłkarskie pomiędzy drużynami Wisły Puławy i Olimpii Elbląg w ramach 26. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy z Puław, którzy pewnie pokonali rywali 4-0. Pomimo jednobramkowego prowadzenia po pierwszej połowie, zawodnicy Wisły zdołali jeszcze trzykrotnie trafić do siatki, zapewniając sobie komfortowe zwycięstwo.

Relacja z meczu: Wisła Puławy - Olimpia Elbląg

Na Stadionie MOSiR w dalekim Puławach odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy miejscową Wisłą a drużyną gości, Olimpią Elbląg. Sędzią głównym spotkania był Pan R. Trochimiuk.

Początek meczu był pełen dynamiki, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Gospodarze mieli przewagę i po kilku groźnych akcjach, w 27. minucie P. Giel strzelił pierwszego gola na 1-0 dla Wisły Puławy.

Druga połowa okazała się być jeszcze bardziej widowiskowa. W 52. minucie K. Puton podwyższył prowadzenie gospodarzy na 2-0 po skutecznej akcji ofensywnej. Niespełna dziesięć minut później, w 62. minucie K. Kumoch zdobył trzecią bramkę dla Wisły, ustalając wynik na 3-0.

Olimpia Elbląg próbowała odrobić straty, lecz w 78. minucie R. Janicki skutecznie strzelił czwartego gola dla Wisły Puławy, ustalając wynik meczu na korzyść gospodarzy - 4-0.

Spotkanie było pełne napięcia, a emocje na trybunach sięgały zenitu. Miejscowa publiczność gorąco dopingowała swoją drużynę, tworząc wspaniałą atmosferę na stadionie.

W trakcie meczu padły także żółte kartki. Po stronie gospodarzy D. Pavlas i O. Mielcarz zostali ukarani w odpowiednio 16. i 57. minucie. Z kolei w drużynie gości żółte kartki otrzymali A. Zak w 24. minucie oraz M. Stefaniak w 26. minucie.

Po zakończonym meczu nie odnotowano żadnych czerwonych kartek, co świadczyło o zaciętej, ale fair rywalizacji obu drużyn.

Wisła Puławy po zwycięstwie ma teraz przed sobą kolejne trudne spotkania, mierząc się z Lechem Poznań II, Kotwicą Kołobrzeg i Olimpią Grudziądz. Natomiast Olimpia Elbląg zmierzy się kolejno z ŁKS Łódź II, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn.