Spotkanie Lech Poznań II vs Wisła Puławy na stadionie Stadion Amiki Wronki: wynik 1-1

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Lech Poznań II a Wisła Puławy zakończyła się wynikiem 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-30 12:00 na stadionie Stadion Amiki Wronki odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 17. Zmierzyły się ze sobą Lech Poznań II oraz Wisła Puławy.

Gole strzelali: P. Olejnik 11' 1-0 P. Skalecki 41' 1-1

Żółte kartki Lech Poznań II: B. Zoladz 28' J. Zagorski 47' T. Cywka 64' K. Sanocki 77' P. Gogol 85'

Żółte kartki Wisła Puławy: P. Skalecki 16'

Czerwone kartki Lech Poznań II:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lech Poznań II zmierzy się już z Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca a Wisła Puławy z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Siarka Tarnobrzeg.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak B. Zoladz P. Skalecki nieustannie zapewniają swoim wiernym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się bezlitosne faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, wyjątkowe gole i asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, iż są to potyczki nużące. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich,śledzić mecze futbolowe ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Lech Poznań II i Wisła Puławy w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Amiki Wronki.