Wisła Puławy kontra Stomil Olsztyn, wynik meczu 2-1

Wisła Puławy kontra Stomil Olsztyn, wynik końcowy 2-1. Dnia 2022-10-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion MOSiR rozegrał się interesujący mecz ligi II Liga - East kolejki 14 pomiędzy Wisła Puławy a Stomil Olsztyn.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Wisła Puławy a Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Banach 3' 1-0 M. Klichowicz 75' 2-0 J. Tecław 90' 2-1

Żółte kartki Wisła Puławy: R. Majewski 24' D. Banach 81' D. Cheba 90'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: J. Teclaw 13' L. Kuban 36' J. Grzesiak 63' B. Florek 90'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Wisła Puławy stanie naprzeciw Śląsk Wrocław II, następne spotkania z drużynami Znicz Pruszków i Lech Poznań II. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca.

Liczni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy jak R. Majewski J. Teclaw często sprawiają fantastycznym kibicom emocje z najwyższej półki. Często natrafiamy na zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieprzepisowe faule, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż widowiska nie są interesujące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Wisła Puławy oraz Stomil Olsztyn z ligi II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion MOSiR.