Mecz Wisła Puławy vs Jastrzębie zakończony wynikiem 2-2

W sobotę, 3 listopada Wisła Puławy podejmowała na własnym stadionie drużynę Jastrzębie w ramach 16. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się remisem 2:2, choć na przerwę prowadzenie miała drużyna Jastrzębia, która wypracowała sobie przewagę 2:1. Spotkanie nie przyniosło dogrywki ani serii rzutów karnych. F. Kaliszewski był sędzią tego starcia.

Relacja z meczu piłkarskiego: Wisła Puławy - Jastrzębie

Na stadionie MOSiR odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Wisły Puławy i Jastrzębia. Spotkanie w ramach 16. kolejki II Ligi - East przyciągnęło uwagę kibiców, którzy mieli okazję obserwować zaciętą walkę na boisku.

Gospodarze rozpoczęli mecz z determinacją, nie dając przeciwnikowi zbyt wiele przestrzeni. Jednak to goście z Jastrzębia jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 20. minucie S. Rogala wykorzystał okazję i ustawił wynik na 0-1. Chwilę później M. Bednarski podwyższył prowadzenie dla drużyny gości, zdobywając bramkę w 36. minucie.

Przy stanie 0-2, Wisła Puławy zaczęła naciskać na rywali, co zaowocowało bramką R. Janickiego w 41. minucie, zmniejszającą prowadzenie Jastrzębia. Po przerwie gospodarze kontynuowali ofensywę, co doprowadziło do wyrównującej bramki K. Nojszewskiego w 64. minucie.

Spotkanie było pełne emocji i zaciętych pojedynków, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. R. Janicki oraz D. Retlewski z Wisły Puławy otrzymali kartki żółte, podobnie jak K. Togitani i J. L. Araujo Guilherme z drużyny przeciwników. Mimo zaciętej walki żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki w drugiej połowie, co ustaliło ostateczny wynik meczu na 2-2.

Mecz sędziował F. Kaliszewski, który skutecznie nadzorował przebieg spotkania, utrzymując dyscyplinę na boisku.

Po emocjonującym pojedynku, Wisła Puławy zmierzy się z Widzewem Łódź, Pogonią Siedlce oraz Chojniczanką Chojnice. Z kolei Jastrzębie czekają mecze z ŁKS Łódź II, Stalą Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn.