Mecz Olimpia Elbląg - Wisła Puławy, wynik końcowy 2-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

W dniu 2023-09-15 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy.

Gole strzelali: K. Kumoch 89' 0-1 K. Bartoś 90' 1-1 M. Kuczałek 90' 2-1 D. Retlewski 90' 2-2

Żółte kartki Olimpia Elbląg: K. Labecki 75' P. Jakubczyk 90'

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Pavlas 31' P. Skalecki 75'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Olimpia Elbląg zmierzy się już z Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola natomiast Wisła Puławy z Lech Poznań II. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Kotwica Kołobrzeg.

Kibice z zapałem śledzą pasjonujące potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak K. Labecki D. Pavlas częstokroć zaserwowały wyborowym fanom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy graczami okazują się niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to zmagania statyczne. Nieustannie zdarzają się ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, książkowe asysty oraz gole, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Olimpia Elbląg oraz Wisła Puławy jak ich udział w II Liga - East zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.